22 december, 2015 | Beeld: Peter M. Riemslag Baas | Trefwoord: afghanistan

Afghanistan: Het land van haar dromen

In de reportage ‘Safety first’ vertelt Zarghona hoe zij 23 jaar geleden uit Afghanistan weg is gevlucht.

Zarghona was 28 jaar op het moment dat zij hun land verlieten. Ze was moeder van drie kinderen en 38 weken zwanger van hun vierde kind. Met haar gezin ging ze op zoek naar een veilig thuis en vond dit in Nederland.

Ondanks dat Zarghona en haar familie veilig zijn, zit pijn van het noodgedwongen achterlaten van haar vaderland en haar cultuur nog altijd diep geworteld.

Doneren

Door deze investering zorg ik ervoor dat de maker de volgende journalistieke productie realiseert.







Draag bij aan onafhankelijke makers

Onafhankelijke journalistiek begint bij makers die de tijd nemen om te luisteren, onderzoeken en verhalen menselijk te maken. Bij Small Stream Media staan die makers centraal: dichtbij, betrokken en vrij van commerciële druk. Met jouw bijdrage kunnen zij blijven publiceren, verbanden leggen en nieuwe stemmen laten horen. Je helpt eerlijke verhalen boven water te krijgen die anders onzichtbaar blijven. Draag bij aan onafhankelijke makers en bouw mee aan een platform waar kwaliteit, vertrouwen en impact voorop staan voor iedereen die betrokken is.