1 september, 2020 | Auteur: Judith van Beek | Beeld: Judith van Beek | Trefwoord: italie

Summerschool #10: Amadou

In 2019 ging een aantal journalisten met VersPers reizen naar Sicilië om documentaires te maken over migratie. Dit is Amadou, gemaakt door Judith van Beek.

Amadou is het portret van een jonge Gambiaanse man die zijn leven in Sicilië probeert vorm te geven, nadat hij de zee overstak op zoek naar een betere toekomst. Hij wordt omschreven als het ultieme rolmodel voor nieuwe migranten. Hij heeft een baan, een huis en veel ambities. Amadou gebruikt zijn ervaringen om andere migranten te helpen integreren in hun nieuwe land. Maar zelfs Amadou heeft hordes die hij moet overwinnen om zijn dromen waar te maken. Gemaakt door filmmaker Judith van Beek

 

Doneren

Door deze investering zorg ik ervoor dat de maker de volgende journalistieke productie realiseert.







Draag bij aan onafhankelijke makers

Onafhankelijke journalistiek begint bij makers die de tijd nemen om te luisteren, onderzoeken en verhalen menselijk te maken. Bij Small Stream Media staan die makers centraal: dichtbij, betrokken en vrij van commerciële druk. Met jouw bijdrage kunnen zij blijven publiceren, verbanden leggen en nieuwe stemmen laten horen. Je helpt eerlijke verhalen boven water te krijgen die anders onzichtbaar blijven. Draag bij aan onafhankelijke makers en bouw mee aan een platform waar kwaliteit, vertrouwen en impact voorop staan voor iedereen die betrokken is.