7 mei, 2014 | Beeld: Lauri van Bodegraven | Trefwoord: nederland

Wat trekt meer; de vrijheid of goede muziek?

De festivals zijn niet meer uit ons beeld van Bevrijdingsdag weg te denken. Honderdduizenden mensen trekken er op 5 mei op uit om met zijn allen de bevrijding van Nederland te vieren. Althans, dat is het beeld dat geschetst wordt.

De jongere generaties hebben geen oorlog meegemaakt en houden wel van een feestje, zolang er goede muziek is en de zon schijnt. In Wageningen werd het contract ondertekend dat Nederland haar vrijheid teruggaf. Hier wordt dan ook een van de grootste Bevrijdingsfestivals gehouden. Komen de bezoekers hier vanwege de betekenis van het festival of vanwege de goede optredens?

Doneren

Door deze investering zorg ik ervoor dat de maker de volgende journalistieke productie realiseert.







Draag bij aan onafhankelijke makers

Onafhankelijke journalistiek begint bij makers die de tijd nemen om te luisteren, onderzoeken en verhalen menselijk te maken. Bij Small Stream Media staan die makers centraal: dichtbij, betrokken en vrij van commerciële druk. Met jouw bijdrage kunnen zij blijven publiceren, verbanden leggen en nieuwe stemmen laten horen. Je helpt eerlijke verhalen boven water te krijgen die anders onzichtbaar blijven. Draag bij aan onafhankelijke makers en bouw mee aan een platform waar kwaliteit, vertrouwen en impact voorop staan voor iedereen die betrokken is.