2 september, 2014 | Beeld: Peter M. Riemslag Baas | Trefwoord: fvev-in-beeld

A struggle for life

In het kader van de cursus ‘documentaire maken’ reisden verschillende jonge filmmakers af naar Srebrenica. Het resultaat is de komende maanden te zien op VersPers.

Srebrenica, bijna 20 jaar na de genocide. A struggle for life, gaat over de impact die de oorlog in de Balkan en in het bijzonder in het voormalig Joegoslavië tot op de dag van vandaag heeft op het leven van alledag. Vier inwoners van Srebrenica laten zien hoe zij worstelen met hun bestaan. De emotionele impact die de gebeurtenissen uit begin jaren negentig nog steeds hebben. En het onvermogen van de politiek om daar verandering in aan te brengen.

 

FveV wordt mede mogelijk gemaakt door het Vfonds met middelen uit de BankGiro Loterij. Uw deelname aan deze loterij wordt daarom van harte aanbevolen.

Doneren

Door deze investering zorg ik ervoor dat de maker de volgende journalistieke productie realiseert.







Draag bij aan onafhankelijke makers

Onafhankelijke journalistiek begint bij makers die de tijd nemen om te luisteren, onderzoeken en verhalen menselijk te maken. Bij Small Stream Media staan die makers centraal: dichtbij, betrokken en vrij van commerciële druk. Met jouw bijdrage kunnen zij blijven publiceren, verbanden leggen en nieuwe stemmen laten horen. Je helpt eerlijke verhalen boven water te krijgen die anders onzichtbaar blijven. Draag bij aan onafhankelijke makers en bouw mee aan een platform waar kwaliteit, vertrouwen en impact voorop staan voor iedereen die betrokken is.